• Misyonumuz ve Vizyonumuz Hakkımızda kısa bilgilere sahip olun

MİSYON VE VİZYON

Birey olarak; milli, manevi ve kültürel değerlere sahip, ülkesine olan görev ve sorumluluklarının bilincinde, kaliteli birey-sporcu yetiştirmek amacıyla yola çıkılmıştır. Sporcuların teknik kapasitelerini geliştirmek, yeteneklerinin farkında olmalarını sağlamak onları akademik olarak başarıya götürecek yolda destek olmak için çabalayacağız. AKBEY AKADEMİ, Sporcularını  A Milli Takım seviyesine çıkarmak ve faaliyet gösterdiği her branşta Olimpiyatlarda Madalya mücadelesi edebilecek seviyeye getirmek amacıyla çalışmalarını sürdürecektir. AKBEY AKADEMİ SPOR KULUBU‘ne katılan öğrencilerimiz; profesyonel eğitmenler tarafından kendi yaş gurubu ve seviyelerine göre özel hazırlanan branş antrenmanlarının dışında;

KENDİNİ TANI

Keşfetmedikleri birçok özelliklerinin olduğunu fark edecek ve farkındalıklarını büyük bir özgüvenle geliştirecekler,

SINIRLARI ZORLA

İçlerinde var olan performansı ve potansiyeli görecek, bunu açığa çıkarmak için çaba sarf edecekler,

SOSYAL OL

Liderlik, paylaşma, yardımlaşma ve sosyalleşme gibi kişisel gelişime katkıda bulunacak bu özeliklerini açığa çıkaracaklar.

TECRÜBE KAZAN

Organizasyonumuz içerisinde gerçekleşecek aktivitiler ile birlikte ileride kendilerine gerekli olacak birçok ‘’ farklı ‘’ yaşam deneyimi elde edeceklerdir.

HEDEFİMİZ

Kuvvetli, idealist, kaliteli teknik ve idari ekibe sahip olan Bahri Tanrıkulu Spor Kulübü, hiçbir takım ve renk ayırt etmeden çocuklarımıza en kaliteli hizmeti verebilmek için gerekli donanıma sahiptir. Salondan Üniversiteye kadar çocukların gelişimlerini takip edip, onları doğru bir şekilde yönlendirmeyi hedef edinmiştir. Ülkemize kaliteli birey-sporcu yetiştirme misyonunu üstlendiğimiz projelerimizle Türk sporuna ve milli takımlara yeni gençler kazandırmayı, başka bir meslek grubuna yöneldiklerinde çalışma azmi ve disiplini genç yaşlarda tecrübe edinmiş bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.